Barion Pixel

O nás

Jsme malý tým nadšenců do deskových her s mnohaletou praxí v oblasti 3D tisku, který se věnuje malosériové tvorbě unikátních doplňků pro moderní společenské hry nejrůznějšího druhu.

Všechny produkty jsou kompletně navržené i vyráběné v České republice a nenajdete je na žádném jiném místě. U každého výrobku je pro nás důležitá nejen praktičnost a funkčnost, ale také celkový design, který se snaží co nejlépe korespondovat se vzhledem a tématem hry a výrazně tak obohatit nejen komfort, ale i celkový zážitek ze hry.

K výrobě používáme kvalitní 3D tisk pomocí dvoubarevných tiskáren navržených na míru. Tato technologie nám dovoluje tvořit jedinečné výrobky, ale také přináší své výzvy a drobná úskalí z hlediska sériové produkce, které se však díky preciznímu výrobnímu procesu a bohatým zkušenostem podařilo zredukovat na naprosté minimum, a zaručit tak celkově nadstandardní kvalitu zpracování. I tak ale prosím pamatujte, že každý vyrobený kus je do jisté míry originálem a občas se tak může vyskytnout drobná nedokonalost. Za maximální funkčnost výrobků ale vždy ručíme a věříme, že vám budou spolehlivě sloužit mnoho a mnoho let.

Jako materiál nikdy nepoužíváme v 3D tisku běžně nejrozšířenější plast PLA, který je náchylný k vyšším teplotám a především v letních měsících by mu mohl být pobyt na přímém slunci nebo například v kufru auta osudným. Všechny naše výrobky jsou proto vyrobené z odolnějších materiálů a snesou teploty minimálně do 90°C, takže o ně nemusíte mít starosti. 

Sledujte nás na sociálních sítích ať vám v budoucnu neuniknou další připravované projekty a také se nás zde nebojte kontaktovat s návrhy na zlepšení nebo nápady na další doplňky pro Vaše oblíbené hry.