Barion Pixel

Kufřík na Krycí jména

Neohodnoceno

Tento luxusní kufřík jedinečným způsobem obohatí Váš zážitek z každého hraní. Je určený na uskladnění všech komponent základní verze Krycích jmen. Cestování s touto hrou už nemůže být stylovější! 

Fotografie je pouze ilustrační, samotná hra není součástí nabídky.

600 Kč
Skladem

Nahraďte původní krabičku od hry tímto unikátním kouskem z naší produkce, který skvěle doplní téma hry o tajných agentech a neztratil by se ani ve výbavě Jamese Bonda! 

Ve spodním dílu kufříku naleznete prostor pro uskladnění všech 200 karet slov. Středový díl zase poslouží pro uložení destiček agentů, civilistů, vraha a dokonce své místo najdou i přesýpací hodiny. Ve víku se pak nachází speciální výklopný díl vypadající jako dva displeje, do kterých se schovají všechny karty s klíčem rozdělené na dvě hromádky. Otevřený kufřík Vám tak na stole poslouží i jako náhrada za držáček těchto karet a hlavní agenti se do něj budou po celou dobu hry dívat.

Doporučujeme jeden z balíčků otočit, aby bylo jasné, podle které karty se v dané hře řídíte. Výměna těchto karet je velmi jednoduchá, kdy stačí zmáčknout dvě černá "tlačítka" na okrajích spodní hrany stříbrného výklopného dílu a celý displejový díl se otevře (viz. 12. fotografie).

Dva stříbrné zámečky se pak ještě postarají, aby šel kufřík bezpečně uzavřít a samozřejmě také nesmí chybět stylové pohyblivé držadlo. 

Na základě našich zkušeností a ohlasů hráčů pevně věříme, že se i pro Vás tento doplněk velmi rychle stane neodmyslitelnou součástí hry. 

 

Dodáváno ve vínovém látkovém pytlíku, který doporučujeme používat i jako transportní obal, a předejít tak možnému vzniku jemných škrábanců, ke kterým je matný černý materiál bohužel trochu náchylnější.  

Určeno pro neobalené karty.

Samotná hra není součástí nabídky.

Nejedná se o oficiálně licencovaný produkt. 

Kufřík je vyroben naší metodou dvoubarevného 3D tisku s následnou postprodukcí a konstrukčně se jedná o nejsložitější produkt našeho portfólia. 

Materiál: ABS plast

Rozměry v zavřeném stavu: 165x115x50mm

Vyrobeno v ČR.

Kód Kód: 01
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.3 kg